Zastosuj te wskazówki do twoich technik wybielania zębów

21/02/2018

Wielu ludzi marzy o perłowych białych zębach. Istnieje wiele sposobów na osiągnięcie tego. Istnieją również sposoby ponownego przywrócenia zębów na biało. Ten artykuł zawiera porady, których należy użyć, aby uzyskać zęby w kierunku mitycznej bieli perłowej i zapobiec ponownemu pojawieniu się plam.
Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić w każdym programie do wybielania zębów, jest zapewnienie, że uśmiech obejmuje lepszą dbałość o higienę jamy ustnej w domu. Pamiętaj, aby nadążyć za sześcioma miesiącami!


Naprawdę powinieneś udać się do dentysty przed wybieleniem zębów, jeśli masz nieleczone ubytki lub cierpisz na chorobę dziąseł. Będziesz musiał zachować dodatkowe środki ostrożności podczas stosowania procesu wybielania. Zapytaj swojego dentystę.
Truskawki świetnie nadają się do wybielania zębów. Organiczny makijaż truskawek wybieli zęby i wyeliminuje potrzebę wystawiania ich na działanie chemikaliów.
Organiczny olej kokosowy może być stosowany jako środek wybielający. Jeśli używasz oleju kokosowego jako płynu do płukania ust, może wybielić zęby w około 10 minut dziennie. Po około 10 minutach wypluj i myj zęby jak zwykle. Powinieneś zobaczyć wyniki w mniej niż kilka dni.
Używanie wybielającej pasty do zębów jest prostym sposobem na uzyskanie tych perłowych białych zębów, których szukałeś. Ta pasta do zębów pomaga usuwać plamy i naloty, gdy wybiela. Twoje zęby będą bielsze i jaśniejsze po tym, jak plamy z czasem znikną.
Pij tylko klarowne płyny przez kilka dni po umyciu zębów.
Spróbuj posmarować zęby zmiażdżonymi truskawkami lub sokiem truskawkowym, aby pomóc bieli. Ta metoda jest naturalnym (i smacznym) sposobem na osiągnięcie uśmiechu swoich marzeń.
Jeśli palisz i chcesz bielsze zęby, najlepszym sposobem na wybielenie zębów jest rzucenie palenia. Wszystko, co działa, aby wybielić zęby, zostanie utracone podczas palenia.
Przed rozpoczęciem procesu wybielania zębów skonsultuj się z ortodontą lub dentystą. Nie wybielaj zębów po sprawdzeniu ubytków lub innych problemów.
Podczas wybielania pasty do zębów brak mocy innych metod wybielania, mogą one zapobiec lub pozbyć się nowych plam. Produkty te zawierają ścierniwo krzemionkowe, które jest łagodne i nie uszkadza szkliwa.
Wizualny znak palacza jest łatwy do wykrycia, ponieważ te żółte zęby oddają je. Może to być trudne do utrzymania zębów biały uśmiech, jeśli palisz. Jeśli rzucenie palenia nie jest możliwe, staraj się przynajmniej zmniejszyć korzyści dla zdrowia, jasny uśmiech.
Trzymaj się z dala od komercyjnych produktów do płukania ust, które są masowo sprzedawane. Niektóre marki środków do płukania ust mogą spowodować zmianę koloru zębów.
Wielu ludzi chciałoby mieć bielsze zęby. Możesz użyć wielu różnych metod do wybielania zębów i uniknięcia późniejszego zabarwienia. Jeśli wykonasz kroki opisane w tym artykule, możesz mieć białe zęby i zachować białe.