Możesz mieć bielsze zęby, próbując tych metod!

21/02/2018

Już nie musisz już ukrywać swojego uśmiechu, nie musisz już żyć z poplamionymi zębami! Jest wiele dostępnych metod, aby uzyskać bielsze zęby, które pragniesz.
Kilka dodatkowych wizyt z łatwością sprawi, że Twój ulubiony dentysta. Dentyści mają dostęp do technik wybielania zębów, które nie są dostępne dla ogółu społeczeństwa bez recepty.
Cytryny i pomarańcze są wspaniałym źródłem witaminy C, ale mają również właściwości wybielające zęby. Rub wewnątrz łusek na powierzchni zębów, aby je skrzyć. Możesz również dodać odrobinę soli do peelingu, aby poprawić widoczne rezultaty, które ta metoda będzie prezentować.
Pierwszą rzeczą, która sprawia, że ​​uśmiech obejmuje lepszą dbałość o higienę jamy ustnej w domu. Profesjonalnie oczyszczaj zęby co sześć miesięcy i umów się na przyszłą wizytę, gdy jesteś przy bieżącym sprzątaniu.
Podczas gdy płyn do płukania ust doskonale nadaje się do zabijania zarazków, niektóre preparaty mogą zabrudzić zęby. Jeśli masz zamiar używać płynu do płukania jamy ustnej, użyj takiego, który nie ma żadnego koloru, a to nie jest mocne.
Możesz przygotować własną pastę wybielającą w domu, mieszając sodę oczyszczoną z nadtlenkiem. Użyj tego na zębach, aż upłynie dziesięć minut. Czyń tak delikatnie, że będzie miał drażniące dziąsła.
Picie dużej ilości wody pomoże uzyskać bielsze zęby. Płukanie wodą jest dobrym sposobem na uniknięcie pojawienia się plam. Upewnij się, że pijesz wodę po posiłku i podczas posiłku.
Picie kawy i innych płynów barwiących przez słomkę jest skutecznym sposobem na uzyskanie bielszych zębów. Słomka pozwoli na znacznie mniej płynu niż dotykanie zębów. Ciecz przechodzi obok twoich zębów i do gardła.
To również powoduje, że zęby i podatność na przebarwienia.
Pamiętaj, że nie możesz wytwarzać sztucznych produktów do wybielania zębów, które działają tylko na Twoje naturalne zęby. Jeśli masz dentystyczną pracę, jak forniry, implanty, forniry, nie zmienią koloru. Wybielanie naturalnych zębów może sprawić, że praca dentystyczna nie będzie wyglądać tak dobrze.
Jeśli taca jest odpowiednio dopasowana, poczujesz stan zapalny i ból, zmniejszając wpływ produktu.
Nie działają tak dobrze, jak wybielacze z wybielaczem, ale pomogą leczyć istniejące plamy i zapobiegną pojawianiu się nowych. Te pasty do zębów wykorzystują ścierniwo krzemionkowe, które nie uszkodzi szkliwa.
Ganiaj napoje powodujące plamy z wodą. Woda pobrana po wypiciu kawy lub herbaty powstrzyma działanie środków powodujących plamy. Możesz również pić przez słomkę.
Do wybielenia zębów można użyć pasty truskawkowej. Roztrzyj świeże truskawki w lekką pastę, a następnie nałóż mieszaninę na zęby. Truskawki zawierają kwas jabłkowy, który pomoże usunąć plamy z uśmiechu. Ta domowa metoda wybielania pomaga uniknąć nadmiernego wybielenia i daje naturalny biały uśmiech.
W dzisiejszych czasach nie ma absolutnie żadnego powodu, aby mieć matowe, obskurne zęby, ponieważ istnieje tak wiele rozwiązań wybielających. Dostępnych jest kilka zabiegów wybielania zębów, takich jak wybielająca pasta do zębów, zestawy do domu i profesjonalnie wykonane. Wytwarzają one wyniki w krótkim czasie i są opłacalne.